Studio Neurorefleksologii Katarzyna Siodmok

O mnie

„NIE MA CUDÓW, SĄ TYLKO NIEZNANE NAM PRAWA”

Św. Augustyn

Szanowni Państwo, z wykształcenia jestem mgr socjologii, technikiem fizjoterapii, technikiem usług kosmetycznych, dyplomowanym Neurorefleksologiem Twarzy i Stóp, dyplomowanym terapeutą Temprana Reflex Therapy Sorensensistem TM, terapeutą techniki Czaszkowo – Krzyżowej (TCK) – zwanej też osteopatią kranialną, doradcą medycyny Św. Hildegardy z Bingen.

Należę do Krajowej Izby Fizjoterapeutów i posiadam prawo wykonywania zawodu o numerze 14832.

Ukończyłam zawodowy kurs Zielarz Fitoterapeuta w Instytucie Medycyny Klasztornej w Panewnikach.

Jestem dyplomowanym Naturopatą gdzie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania, zawód naturopaty, jest wpisany do Polskiej Klasyfikacji Zawodów i Specjalności pod nr. 323009. Obecnie Naturopatia stanowi część medycyny komplementarnej i alternatywnej (CAM – Complementary and Alternative Medicine) i jest powszechnie praktykowana w wielu krajach na całym świecie.

Ukończyłam 3 letnią szkolę Tradycyjnej Medycyny ChińskiejAvicenna Polska – gdzie prowadzącym był znany i bardzo ceniony wykładowca i terapeuta klasycznej medycyny chińskiej Claude Diolosa.

Ukończyłam kurs klasycznej akupunktury Yuan Qi i akupunkturę czaszki w schorzeniach psychosomatycznych i neurologicznych – prowadzący Dr Suzanne Robidoux Ph.D. TCM (China), DOM (USA), Lc.Ac (Canada), akupunkturę czaszki (YNSA – Yamamoto New Scalp Acupuncture) dr. Yamamoto – prowadzący Moshe Becker Lic. Ac. (Izrael), chiński masaż TUI NA w pediatrii prowadzący Anat Regev Dipl. Ac. & C.H., I.A. TCM (Izrael), kurs sztuka obserwacji – wykładowca Rani Ayal (Izrael) jeden z najsłynniejszych akupunkturzystów na świecie oraz wiele dodatkowych szkoleń w zakresie medycyny chińskiej

Specjalizuję się w temacie dietetyki leczniczej wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej – prowadzący Ina Diolosa Avicenna Institut.

Stale się rozwijam i poszerzam kompetencje z dziedziny Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, fizjologii i patologii poprzez uczestniczenie w kursach, szkoleniach i konferencjach zawodowych.

Mając na uwadze dobro i zdrowie pacjenta, posiadam odpowiednie doświadczenie i przygotowanie. W swojej pracy kładę szczególny nacisk na profesjonalizm – diagnozę, jak i leczenie holistyczne.

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam

Katarzyna Siodmok