Studio Neurorefleksologii Katarzyna Siodmok

Terapia dźwiękiem misy dźwiękowe

Witam w świecie pięknej harmonii…

Terapia dźwiękiem misami, to głęboko relaksujący zabieg, który uaktywnia dobroczynną wibracją każdą komórkę naszego ciała. 

2BFC0BE5-7ED5-4A84-8224-16608FE9F0D8

Wibracje i subtelne tony mis wpływają pozytywnie na ciało człowieka, odprężają, pozwalają wyzbyć się lęku,  wyciszają umysł i negatywne emocje, pomagają  przywrócić ciału harmonię, wzmocnić siły witalne i energię człowieka. 

Wibracje mis uwalniają głębokie blokady i napięcia w strukturach komórek naszego ciała pozwalając pozbywać się toksyn i zastojów.

Niejednokrotnie terapia na początkowym etapie nie jest przyjemna, często działa drażniąco, może intensyfikować doznania bólowe czy napięciowe w poszczególnych strukturach ciała z którymi borykamy się na codzień. Taki efekt na wstępnym etapie terapii jest jak najbardziej pożądany i naturalny, albowiem komórka i ciało uczą się procesu odnowy i samoregeneracji. 

35710BA7-713D-421C-A099-E61BE58074B2_1_201_a

Terapia dźwiękiem misami jest ze wszech miar pięknym doświadczaniem subtelności i harmonii, łączy wrażenia słuchowe jak i odczuwanie wibracji we własnym ciele, co czyni zabieg niepowtarzalnym.

Terapię misami w moim gabinecie szczególnie upodobały sobie dzieci, co tym bardziej powinno zachęcić Państwa do skorzystania z seansu.

Seans terapeutyczny misami trwa około godziny. Najlepiej ubrać się w ubranie sportowe/ niekrępujące.

Resztę informacji i zaleceń przekażę w gabinecie.

Serdecznie zapraszam!